Galeria Fotografii - Merula


Instrukcje | Instructions | Instruktion

Drogi Gościu,

przedstawiamy pęć galerii tematycznych i zapraszamy do obejrzenia zdjęć. W każdej galerii można uruchomić pokaz slajdów, manipulując przyciskami umieszczonymi w prawym dolnym rogu zbioru fotografii. Jeśli klikniesz na miniaturkę, uruchomisz tryb przeglądania zdjęć z możliwością dodawania komentarzy. Aby dodać komentarz posłuż się zestawem przycisków, które pojawią się, gdy zbliżysz kursor myszy do górnej krawędzi zdjęcia. Zdjęcia prezentowane w naszej galerii staramy się wykonywać w naturalnym środowisku występowania gatunków. Nieliczne fotografie pochodzą z zoo lub innych ośrodków zajmujących się zwierzętami. Zachęcamy do podzielenia się z nami uwagami na temat naszych hobbystycznych fotografii. Częsta aktualizacja. Zapraszamy serdecznie i życzymy miłych wrażeń.

Merula Merula

DATA OSTATNIEJ MODYFIKACJI - 11.03.2014 15:27

Przedstawiamy naszego nowego psa w galerii zwierząt. Figa zajęła miejsce swojej poprzedniczki, która udała się do krainy wiecznych łowów (niestety takie jest psie życie).
Aby ułatwić przeglądanie zdjęć podzieliliśmy zbiory fotografii tematycznie na podstrony dostępne z poziomu menu głównego. W zależności od preferencji można teraz przeglądać zdjęcia na głównej stronie galerii lub w kategoriach.
W najnowszej aktualizacji prezentujemy m.in. serię zdjęć ptaków nadmorskich, takich jak mewy romańskie, młode rybitwy rzeczne z rodzicami, czy kormorany. Zobaczycie także zdjęcia ptaków, które można spotkać w górach i w pobliskim lesie. Dla przykładu przepiękna sikorka czubata zwana czubatką i sikorka sosnówka - "przyłapane" nad jednym z malowniczych górskich stawów.


Ptaki | Birds | Vögel - 820 zdjęć - photos - FotosZwierzęta | Animals | Tiere - 263 zdjęć - photos - FotosRośliny | Plants | Pflanzen - 172 zdjęć - photos - FotosKrajobrazy | Landscapes | Landschaften - 436 zdjęć - photos - Fotos
Świat podwodny | Underwater world | Unterwasserwelt - 51 zdjęć - photos - FotosNapisz do nas


AntiBot 
 

Reklama      
Data

 


Księgarnia


Lars Svensson

Ptaki

Atlas ptaków - Collinsa

Przewodnik Collinsa - Ptaki Najbogatszy i najbardziej użyteczny. Zawiera wszelkie informacje potrzebne do oznaczenia każdego gatunku o dowolnej porze roku. Szczegółowe opisy podają wielkość, środowisko życia, zasięg, cechy diagnostyczne i głos. Aktualne mapy występowania dają informacje o lęgowiskach, zimowiskach i trasach przelotów. Niniejsze wydanie zawiera 3500 ilustracji autorstwa światowej sławy artystów rysujących ptaki.

nasza cena:
81,50 zł
cena rynkowa: 99,00 zł

Ptaki Encyklopedia

Ptaki Encyklopedia

Encyklopedia zawiera opisy i fotografie ponad 1000 gatunków ptaków - od bajecznie kolorowych mieszkańców wilgotnych lasów równikowych przez tłumne stada pingwinów i małpożerne orły do nielotnych papug.

nasza cena:
155,00 zł
cena rynkowa: 169,00 zł

Detlef Singer

Atlas ptaków Europy

Atlas ptaków Europy

W tym przewodniku przedstawiono wszystkie ważne gatunki ptaków Europy - lęgowe, przelotne i zimujące. Ponad 1400 znakomitych zdjęć najlepszych fotografów ptaków ukazuje nie tylko żywo ubarwione samce w szacie godowej, ale także znacznie bardziej zwykle niepozorne samice oraz ptaki w szacie spoczynkowej i młodocianej. Idealny przewodnik nie tylko dla amatorów.

nasza cena:
40,00 zł
cena rynkowa: 44,10 zł

 

Reklama 
 

Pogoda


Reklama 

Tagi
Odwiedzający stronę


Liczba gości:

 2